Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Okapy podszafkowe

Okapy podszafkowe czy inaczej okapy do zabudowy idealnie wkomponowują się we wnętrze pomieszczenia, nie stanowiąc widocznie autonomicznego elementu kuchni. Dzięki tym modelom możemy zachować wystrój kuchni wzbogacając ją o nowe urządzenie. Okapy podszafkowe i okapy do zabudowy to najlepsze rozwiązanie, jakie można zastosować w kuchniach o małym metrażu. Te niewielkie elementy doskonale wpasowują się w wybrane umeblowanie kuchni. Wybór okapów podszafkowych to również oszczędność miejsca. W szafce nad okapem z powodzeniem można przechowywać przeróżne produkty spożywcze.

Okapy podszafkowe i do zabudowy mogą działać w dwóch różnych trybach. Pierwszym z nich jest tryb wyciągu – taki okap będzie wymagał przyłączenia do ciągu wentylacyjnego, oraz tryb pochłaniacza. W trybie pochłaniacza okap pracuje w obiegu zamkniętym, wymaga zakupu dodatkowego filtra węglowego. Urządzenie zasysa wydzielające się przy gotowaniu opary, oczyszcza je wewnątrz, przefiltrowuje i zwraca czyste powietrze do pomieszczenia.

Dobierz okap w odpowiedniej kolorystyce

Okapy podszafkowe i do zabudowy występują w kolorach białym, czarnym i srebrnym, można je więc dostosować do praktycznie każdej kolorystyki kuchni, tym bardziej, że te rodzaje okapów nie są bardzo widoczne jako oddzielny element umeblowania kuchni. Warto również zwrócić uwagę na cichą pracę okapów podszafkowych i do zabudowy, hałas nie przekracza 67dB (A).

Autem jest również zastosowanie oświetlenia LED, dzięki któremu okap może być wykorzystany o każdej porze dnia bez konieczności włączania oświetlenia górnego w pomieszczeniu. Stosowane w okapach przeciwtłuszczowe filtry aluminiowe z łatwością i bezpiecznie można umyć w zmywarce.

Zobacz nasze najlepsze okapy podszafkowe:

Prezentujemy również nowość w naszej ofercie OKAP PODSZAFKOWY CATA GL 45 X

Okap podszafkowy EXTENDER 22 IX 700-DOSTAWA GRATIS Okap podszafkowy EXTENDER 22 IX 700-DOSTAWA GRATIS
Producent: Nodor
Cena: 799,50 zł
zobacz więcej
Okap podszafkowy ECLIPSE 60 BLACK Okap podszafkowy ECLIPSE 60 BLACK
Producent: Nodor
Cena: 1 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Okap podszafkowy ECLIPSE 90 BLACK Okap podszafkowy ECLIPSE 90 BLACK
Producent: Nodor
Cena: 1 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Okap Cata GC Dual 75 XG Black -DOSTAWA GRATIS Okap Cata GC Dual 75 XG Black -DOSTAWA GRATIS
Producent: CATA
Cena: 1 589,00 zł
zobacz więcej
Okap podszafkowy GTX L 60 INOX-DOSTAWA GRATIS Okap podszafkowy GTX L 60 INOX-DOSTAWA GRATIS
Producent: Nodor
Cena: 1 598,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl