Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Okapy podszafkowe (teleskopowe) i do zabudowy

Okapy pod szafkowe oraz okapy do zabudowy idealnie wkomponowują się we wnętrze pomieszczenia, nie stanowiąc widocznie autonomicznego elementu kuchni. Dzięki tym modelom możemy zachować wystrój kuchni wzbogacając ją o nowe urządzenie. Okapy pod szafkowe i okapy do zabudowy to najlepsze rozwiązanie, jakie można zastosować w kuchniach o małym metrażu. Te niewielkie elementy doskonale wpasowują się w wybrane umeblowanie kuchni. Wybór okapów pod szafkowych to również oszczędność miejsca. W szafce nad okapem z powodzeniem można przechowywać produkty spożywcze.

Okapy pod szafkowe i do zabudowy mogą działać w dwóch różnych trybach. Pierwszym z nich jest tryb wyciągu – taki okap będzie wymagał przyłączenia do ciągu wentylacyjnego, oraz tryb pochłaniacza. W trybie pochłaniacza okap pracuje w obiegu zamkniętym, wymaga zakupu dodatkowego filtra węglowego. Urządzenie zasysa wydzielające się przy gotowaniu opary, oczyszcza je wewnątrz, przefiltrowuje i zwraca czyste powietrze do pomieszczenia.

Dobierz okap w odpowiedniej kolorystyce

Okapy pod szafkowe i do zabudowy występują w kolorach białym, czarnym i srebrnym, można je więc dostosować do praktycznie każdej kolorystyki kuchni, tym bardziej, że te rodzaje okapów nie są bardzo widoczne jako oddzielny element umeblowania kuchni. Warto również zwrócić uwagę na cichą pracę okapów pod szafkowych i do zabudowy, hałas nie przekracza 67dB (A).

Atutem jest również zastosowanie oświetlenia LED, dzięki któremu okap może być wykorzystany o każdej porze dnia bez konieczności włączania oświetlenia górnego w pomieszczeniu. Stosowane w okapach przeciw tłuszczowe filtry aluminiowe z łatwością i bezpiecznie można umyć w zmywarce.

Zobacz nasze najlepsze okapy pod szafkowe:

Prezentujemy również nowość w naszej ofercie OKAP PODSZAFKOWY CATA GL 45 X

Okap podszafkowy CATA TFH 6630 BLACK-DOSTAWA GRATIS Okap podszafkowy CATA TFH 6630 BLACK-DOSTAWA GRATIS
Producent: CATA
Cena: 919,00 zł
zobacz więcej
Okap podszafkowy EXTENDER INOX 60 ECO Okap podszafkowy EXTENDER INOX 60 ECO
Producent: Nodor
Cena: 755,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okap Cata GC Dual 45 Black ECO - DOSTAWA GRATIS Okap Cata GC Dual 45 Black ECO - DOSTAWA GRATIS
Producent: CATA
Cena: 959,00 zł
zobacz więcej
Okap do zabudowy Cata GP 75 X -DOSTAWA GRATIS Okap do zabudowy Cata GP 75 X -DOSTAWA GRATIS
Producent: CATA
Cena: 1 589,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl