Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Przelewem na konto: po wybraniu tej formy płatności w koszyku otrzymasz drogą e-mailową numer konta na który należy wpłacić pieniądze podając w tytule przelewu numer zamówienia. Przy wyborze tej formy płatności, wysyłki dokonujemy dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Nie wysyłamy i nie wydajemy towaru na podstawie potwierdzenia wpłaty.

Przy odbiorze za pobraniem: zapłata kurierowi firmy transportowej gotówką przy odbiorze zamówienia.

  Przelewem za pośrednictwem serwisu PayU: po złożeniu zamówienia w sklepie i wybraniu formy płatności PayU zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem PayU. o numerze identyfikacji podatkowej NIP:7792308495 a żadne informacje dotyczące danych klienta czy numerów kart płatniczych nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności w zamówieniu.

  Przelewem za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl: po złożeniu zamówienia w sklepie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu przelewy24.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma przelewy24.pl, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności w zamówieniu.
  Płatność gotówką przy odbiorze: po złożeniu zamówienia w sklepie i wybrania formy płatności : gotówka, otrzymasz e-mailem potwierdzenie o możliwości odebrania zakupionego produktu w punkcie. Odbiór w punkcie dostępny jest tylko pod adresem: ul. Sportowa 12 B lok. 1, 05-270 Marki

 

   

Płatność  kartą przy odbiorze: w naszym sklepie istnieje możliwość płatności kartą  (Visa, Mastercard, Maestro, American Express i inne.)

 Odbiór w punkcie pod adresem: ul. Sportowa 12 B lok. 1, 05-270 Marki

   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl